Педіатр Корнутяк Юлія Вікторівна та терапевт Корнутяк Анатолій Миколайович - сім'я приватних лікарів.
Надають медичну допомогу в Ірпінському регіоні (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Стоянка, Горенка, Коцюбинське та ін.).

Займаються діагностикою лікуванням та профілактикою найбільш поширених станів у дітей та дорослих, таких як гострі респіраторні захворювання, пневмонія, бронхіт, отит, ангіна, захворювання органів травлення, серцево-судинної, дихальної системи згідно з європейськими стандартами доказової медицини.

Велика увага приділяється виявленню факторів ризику здоров’я, їх модифікації. Піклуються про здоров’я своїх пацієнтів, оберігаючи їх від різних підводних каменів, які не очевидні на перший погляд. На власному прикладі спонукають до формування у людей звичок здорового способу життя.

Характерною особливістю лікарів є швидкість реагування на потреби пацієнтів. До прикладу, виїзд лікаря на дім від 15 хв до години від моменту виклику. Лікар приїжджає додому швидко, іноді швидше, ніж швидка допомога.

Не тільки швидкість виділяє лікарів, а й прагнення отримати результат, вирішити проблему. Внаслідок особистої комунікації з найкращими фахівцями будь якої вузької спеціалізації при потребі пацієнт отримає скерування до експерта напрямку.

Вже після першої зустрічі з лікарем ви отримаєте чіткий алгоритм дій: план діагностики, план лікування, допомогу в організації обстежень, аналізів, госпіталізації за потреби.

Створення довірливих відносин між лікарем і пацієнтом надзвичайно важливі для ефективної співпраці. Це дає можливість працювати на випередження, запобігати захворюванню, тоді не виникає термінових і не очікуваних госпіталізацій, адже лікар, все передбачив.

Такий метод є європейським стандартом охорони здоров’я, де принципово нові взаємовідносини лікаря і пацієнта, де в центрі уваги завжди знаходиться людина з її проблемами, які потребують професійного вирішення.

Наш девіз такий: «Якщо ми можемо допомогти як спеціалісти – ми допомагаємо; якщо ж ні, то можемо допомогти як люди, направивши пацієнта до того, хто зможе вирішити проблему».